Salon z kuchnią
na wymiar

Mieszkanie jak apartament

Wiele osób, które decydują się na mieszkanie w blokach, boryka się z jednym problemem: mało w nich przestrzeni. Może nie chodzić nawet o metraż, a o rozlokowanie pokojów. Wiele ścian i drzwi, sprawia, że czujemy się jak w potrzasku. Czasem wystarczy jednak kilka zmian, aby stworzyć naprawdę przestronne wnętrze. Niektórzy decydują się na wyburzenie ściany między kuchnią, a salonem.

Duża przestrzeń - duże wymagania

Jeśli w Twoim mieszkaniu kuchnia łączy się z salonem, warto postawić na spójny wystrój. Niech jedno pomieszczenie nawiązuje do drugiego. Chętnie przygotujemy dla Ciebie salon z kuchnią na wymiar Kraków. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim maksymalnie wykorzystujesz powstałą przestrzeń, bez zbędnego zagracania. Kolejną zaletą jest fakt, że zyskujesz meble, idealnie dopasowane do dostępnego miejsca.

To również aspekt estetyczny. Projektując salon z kuchnią na zamówienie Kraków, tworzymy spójną całość, w której przewijają się korespondujące ze sobą elementy. Oba pomieszczenia łączy styl, w którym utrzymane są meble, ich kolor lub sposób wykończenia. To bardzo trudne, stworzyć taki projekt wnętrza, aby było ono zaprojektowane ze smakiem oraz klasą. Wymaga to dużego doświadczenia i umiejętności. Projektanci Meble Prato, oczywiście, poradzą sobie z tym zadaniem.

Jakie meble powinny znaleźć się w salonie połączonym z kuchnią?

Salon na wymiar Kraków to świetny pomysł, ponieważ można stworzyć ciekawą przestrzeń, w której podejmować będziemy gości. Meble Prato chętnie zajmie się zaaranżowaniem takiego wnętrza. Wiele zależy od metrażu, ale kuchnia połączona z salonem stwarza wiele możliwości. Nagle okazuje się, że stół jadalniany nie zajmie zbyt dużo przestrzeni i stanie się miłym akcentem, zbliżając do siebie domowników podczas wspólnych posiłków. Salon na zamówienie Kraków to również meble RTV, w których schowasz dekodery, na których ustawisz adapter, wzmacniacz, czy telewizor. Możemy stworzyć dla Ciebie również ławę, przy której można pić popołudniową kawę czy komody, w których wyeksponujesz piękne kieliszki lub ukryjesz zastawę oraz obrusy.