Szafy na wymiar -
podstawowe wyposażenie
każdego domu

Szafy na specjalne zamówienie

W każdym domu powinny znaleźć się funkcjonalne i pojemne szafy, dzięki którym nie zabraknie miejsca do przechowywania nie tylko ubrań, ale również innych przedmiotów codziennego użytku. Dobrze skonstruowana szafa może w znacznym stopniu ułatwić Ci życie i sprawić, że codziennie poszukiwanie ubrań i sam wybór garderoby nie będzie tak skomplikowany. Nasza firma wychodzi naprzeciw Twoim problemom, proponując wysokiej jakości szafy na wymiar w Krakowie. Doskonale sprawdzą się one nie tylko w sypialni, czy też pokoju dziecięcym, ale również w salonie. Mogą one stanowić rewelacyjne urozmaicenie każdego pomieszczenia. Nasi projektanci robią wszystko, aby meble były nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale również estetyczne.

Dopasuj meble do swoich potrzeb

Zapomnij o konieczności dostosowywania się do rozmiarów gotowych mebli dostępnych w sklepach. Postaw na szafy wnękowe na wymiar w Krakowie, dzięki którym każdy centymetr Twojego mieszkania zostanie w odpowiedni sposób wykorzystany. Jest to nie tylko świetne rozwiązanie w przypadku niewielkich mieszkań w bloku, ale również domów jednorodzinnych. Już na etapie tworzenia projektu będziesz mógł zdecydować ile półek, a także szuflad potrzebujesz w swojej szafie. Projektant może w pełni dostosować wnętrze mebla do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz nawet zdecydować o odległości między poszczególnymi półkami. Takie rozwiązanie pomoże Ci na zachowanie odpowiedniego porządku. Nasze szafy przesuwne na wymiar w Krakowie są wykonywane z najlepszych pod względem jakości materiałów. Dzięki temu służą wszystkim klientom przez wiele lat i nie psują się, a ich wygląd cały czas jest rewelacyjny. Możesz również zdecydować o fakturze, a także kolorze Twoich mebli. Wybierz z naszego wzornika idealne dla siebie zestawienie. Nasi projektanci chętnie pomogą Ci dokonać odpowiednio wyboru. Twoja szafa będzie idealnie pasowała do pozostałej części domu!

Idealny mebel do przechowywania na każdą kieszeń

Szafy na wymiar w Krakowie – ceny nie muszą być wysokie. Przekonali się o tym nasi zadowoleni klienci, którzy zaufali nam i skorzystali z naszej oferty. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne, przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania sprzedawanych mebli. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko meble na wymiar, ale również garderoby, meble łazienkowe, łóżka, ławy, a nawet sprzęt AGD. Wszystkim naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania idealne do ich domu.